Polyester Çember, Pet Çember Şeridi

POLYESTER PET ÇEMBER

Polyester çemberler son zamanlarda bir çok sektör tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Polyester çember, kopma mukavemeti çok yüksek olduğu için tercih edilir.  Maliyet olarak çelik çember ve lifli kompozit çemberlerden daha ekonomik çemberdir. Manuel çember makinası, tokalı çember makinası, palet çemberleme de kullanılmaktadır. Şarjlı çember makinası, akülü çember makinası, havalı çember makinası ve otomatik hatlı çember makinelerinde sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Polyester çemberler yoğun olarak, oluklu mukavva palet çemberleme, kereste çemberleme, depolarda palet çemberleme,  seramik çemberleme, tuğla çemberleme, bims çemberi, parke taşı çemberleme, profil çemberleme, boru çemberleme, mermer palet çemberleme ve daha bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Polyester çember ölçüleri, 11mm polyester çember,12mm polyester çember, 15mm polyester çember, 16mm polyester çember, 19mm polyester çember olarak üretilmektedir. Kalınlık olarak 0.60mm ile 1mm arası ölçüleri bulunmaktadır.

Her türlü sorularınız için ve polyester çember fiyatları için, 0212 475 10 65 - 0534 255 4005 nolu hatlardan bilgi alabilirsiniz.