Plastik Çember, Polipropilen Çember

PLASTİK AMBALAJ ÇEMBERİ

Plastik çemberler günümüzde her türlü sektörde tercih edilmektedir. Maliyet olarak en ekonomik çember çeşididir. Manuel çember makinası, tokalı çember makinası, yarıotomatik çember makinaları, otomatik çember makineleri ve palet çemberleme de kullanılmaktadır. Şarjlı çember makinası, akülü çember makinası, havalı çember makinası ve otomatik hatlı çember makinelerinde sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

5mm orjinal çemberler yoğun olarak, yarı otomatik çember makinası, otomatik çember makinası ve full otomatik çember makinelerinde kullanılmaktadır. Sektör olarak oluklu mukavva çemberleme, kutu çemberleme, koli çemberleme ve hafif kutu çemberleme için kullanılmaktadır. Metrajdan sağladığı avantaj için tercih sebebidir. 8mm plastik çember 9mm, 10mm, 12 mm ve üzeri ölçüdeki plastik çemberler koli ağırlıklarına göre tercih edilmektedir. 

Plastik çember ölçüler 5mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 12mm, 16mm orjinal şerit ve 1. kalite plastik çember ölçüleri vardır. 5 mm pp ambalaj çemberi, 7mm plastik çember, 8mm plastik çember, 8mm polipropilen çember, 9mm plastik çember, 10mm plastik çember, 12mm plastik çember, 16mm plastik çember, orjinal ve 1. kalite olarak üretilmektedir.

Plastik ambalaj çemberleri renkleri, beyaz çember, siyah çember, şeffaf çember, kırmızı çember, mavi çember, sarı çember ve yeşil çember olarak üretilmektedir. Renkli çemberler en çok kereste üretimi yapan firmalar tercih etmektedir. Ürün sınıf ayırımı yapılmaktadır.

Her türlü sorularınız için ve plastik çember fiyatları için, 0212 475 10 65 - 0534 255 4005 nolu hatlardan bilgi alabilirsiniz.