Yarı Otomatik Çember Makinası

YARI OTOMATİK ÇEMBERLEME MAKİNELERİ

Koli ve yerinden kalkacak kadar ağırlığa sahip ürünlerin çemberlenmesinde, Manuel çember makinelerindan daha hızlı ve ekonomik olduğu için tercih edilir. Yarı otomatik çember makinesi, tam otomatik çember makinası, Şarjlı çember makinesi ve havalı çember makinelerine kıyasla çok daha ekonomik bir çemberleme sistemidir. 

TEKNOPAK çember makinası olarak firmamızı arayan müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri, müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda en uygun çember makinasını  ve Yarı otomatik çember makinesinde kullanılması gereken plastik çember ölçülerinden hangisi uygun ise müşterilerimize sunmaktayız.Plastik çemberlerde bir çok ölçü farklılığı vardır.Çember makineleri için uygun çember çeşitleri firmamızda bulunmaktadır.

Firmamız direk ithalatçı firma olarak JOINPACK marka çember makinelerinin TÜRKİYE Distribütörü olarak uygun fiyatlarla otomatik çember makinesi ve yarı otomatik çember makinaları satışını yapmaktayız. Satış sonrası yedek parça ve teknik destek hizmeti de TEKNOPAK ÇEMBER MAKİNASI firmamız tarafından sağlanmaktadır. Farklı marka ve model için de yedek parça teknik servis çember makinası tamiri hizmeti vermekteyiz.

Yarı otomatik çember makinesi kullanımı çok basit ve çok pratik bir çemberleme sistemidir. Çember makinasının üzerine koyduğumuz ürünün üzerinden plastik çemberi çevirerek çember bağlama kanalına itmemiz yeterli olmaktadır. yarı otomatik çember makinası, plastik çemberi gerdirerek önceden ayarladığımız sıklığa gelinceye kadar sıkar ve devamında plastik çemberi keserek yapıştırır ve işlemi ikinci çember bağlama için önceden ayarladığımız uzunlukta tekrar ileri uzatarak bağlamaya hazır hale getirir.

Yarı otomatik çember makineleri bölümünde video kayıtlarımız mevcuttur.

Ürünlerinizi ve kolilerinizi çemberleme için, çember makinası fiyatları için, 0212 475 10 65 - 0534 255 4005 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yarı otomatik çemberleme makineleri tamir bakımı firmamızdan yapılmaktadır. Yedek parçaları, TEKNOPAK CEMBERLEME olarak firmamızda mevcuttur.