Tam Otomatik Çember Makinası

TAM OTOMATİK ÇEMBER MAKİNELERİ

Koli ve ürün çemberlenmesinde, Manuel çember makinelerindan ve yarı otomatik çember makinesinden daha hızlı ve pratik olduğu için tercih edilir. Tam otomatik çember makinesi, hızı sayesinde zamandan ve işçilikten tasarruf sağlamaktadır. 

Tam otomatik çember makinası, kullanımı çok kolay bir sistemdir. Bakım ve yedek parça ihtiyacı çok az olur. Arıza yapma aralığı çok daha uzundur. Tam otomatik çember makinası, kullanım olarak makine tuş takımının olduğu yerdeki butona basarak, makineye montaj edilen ayak pedalı sayesinde ayak ile ve otomatik çember bağlamayı devreye alarak çember makinesinin üzt kapağında bulunun butaon ile çember bağlama yapmakatadır.

TEKNOPAK çember makinası olarak firmamızı arayan müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri, müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda en uygun çember makinasını  ve tam otomatik çember makinesinde kullanılması gereken plastik çember ölçülerinden hangisi uygun ise müşterilerimize sunmaktayız. Plastik çemberlerde bir çok ölçü farklılığı vardır.Çember makineleri için uygun çember çeşitleri firmamızda bulunmaktadır.

Firmamız direk ithalatçı firma olarak JOINPACK marka çember makinelerinin TÜRKİYE Distribütörü olarak uygun fiyatlarla tam otomatik çember makinesi ve yarı otomatik çember makinaları satışını yapmaktayız. Satış sonrası yedek parça ve teknik destek hizmeti de TEKNOPAK ÇEMBER MAKİNASI firmamız tarafından sağlanmaktadır. Farklı marka ve model tam otomatik çember makinesi için de yedek parça teknik servis çember makinası tamiri hizmeti vermekteyiz.

Tam otomatik çember makineleri bölümünde video kayıtlarımız mevcuttur.

Ürünlerinizi ve kolilerinizi çemberleme için, çember makinası fiyatları için, 0212 475 10 65 - 0534 255 4005 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tam ve Yarı otomatik çemberleme makineleri tamir bakımı firmamızdan yapılmaktadır. Yedek parçaları, TEKNOPAK CEMBERLEME olarak firmamızda mevcuttur.