Lifli Kompozit Çember, Lifli Şerit Çember

KOMPOZİT LİFLİ ÇEMBER

Lifli kompozit çemberler çelik çember alternatif olarak kullanılmaktadır. Kopmozit lifli çember, Polyester çember den kopma mukavemeti ve darbelere karşı daha dayanıklıdır. Lifli çemberlerin iç kısmında bulunan ipler mukavemeti arttırarak dışarıdan alınabilecek darbeye karşıda koruma sağlamaktadır. Lifli çember esneklik bakımından toka kullanımı için en uygun üründür.

Manuel çember makinası, tokalı çember makinası, palet çemberleme de kullanılmaktadır. Şarjlı çember makinası, akülü çember makinası, havalı çember makinası gibi yapıştırmalı sistemlerde kullanılmamaktadır. Sadece gerdirici çember makinesi ile ek yerine 13 - 16 - 19 - 25 - 32mm klips tokalar ile çemberleme yapılmaktadır.

Kompozit lifli çemberler çemberler yoğun olarak metal sektöründe çemberleme, kereste çemberleme, depolarda palet çemberleme,  seramik çemberleme, parke taşı çemberleme, cam paletleri çemberleme, profil çemberleme, boru çemberleme, mermer palet çemberleme ve daha bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Kompozit lifli çember ölçüleri, 13mm lifli çember,16mm polyester lifli çember, 19mm polyester lifli kompozit çember, 25mm lifli çember, 32mm polyester lifli çember olarak üretilmektedir. 

Kompozit lifli çemberlerin üzerine istenilmesi durumunda baskı yapılabilmektedir.

Her türlü sorularınız için ve lifli çember üretimi, çember fiyatları için, 0212 475 10 65 - 0534 255 4005 nolu hatlardan bilgi alabilirsiniz.